Close

Sierpień 28, 2017

Z kim jechać na wycieczki z Hurghady

kair luksor paradise safari

Wielu turystów wybierąc się na wakacje w Hurghadzie rozważa zakup wycieczek fakultatywnych. Mogą to być wycieczki z Hurghady do Kairu czy Luksoru, rejsy morskie czy pustynne safari. Oferta jest dość bogata dla każdego, kto chciałby spędzić czas inaczej niż tylko opalając się na hotelowej plaży czy pluskając w hotelowym basenie. Te osoby stają przed wyborem z kim wybrać się na takie wycieczki. Jak wybrać właściwą firmę czy osobę?

Opinie, program i cena wycieczki oraz zainteresowanie klientem

  1. Przede wszystkim warto zapytać turystów, którzy korzystali już z wybranych usług danej firmy. Najlepszym wyznacznikiem jakości są opinie klientów, którzy na wybranych wycieczkach już byli. Każdy z nas – oferujący wycieczki z Hurghady – będzie zachwalał swoje usługi. Są to jednak nasze subiektywne oceny bądź marketingowe chwyty . Dla tych którzy chcą sprzedać konkretną wycieczkę nawet piasek będzie lepszej jakości w danym miejscu.
  2. Zapoznać się dokładnie z programem wycieczki.Dla przykładu częstym problemem są wycieczki na wyspę Giftun. Różniące się znacznie ceną i jakością : wycieczka na sam Giftun – niezagospodarowaną część wyspy – oraz wycieczka na Paradise – część wyspy Giftun na której są parasole, restauracja i toalety.
  3. Po zapoznaniu się z programem porównać ceny. To nie prawda, że niska cena zawsze idzie w parą z niższą jakością. Większość osób sprzedających wycieczki korzysta z tych samych łodzi, tych samych quadów i tych samych autobusów jeżdżących do Kairu. Oferują jednak te same wycieczki w różnych cenach. Nie zawsze chodzi o to, żeby więcej zarobić. Zwyczajnie niektórzy mają większe koszta do pokrycia. Wynajem miejsca w hotelu, by móc tam sprzedawać wycieczki, wiąże się z naprawdę wygórowaną opłatą.
  4. Porozmawiać na spokojnie z przedstawicielami danej firmy . Często to właśnie ta osoba będzie z Wami podczas wycieczki. Dlatego jeśli dobrze czujecie się w jej towarzystwie i czujecie, że o Was zadba, z pewnością wycieczka będzie o wiele bardziej udana.

Myślę, że nam wszystkim zależy na tym, by zaoferować turystom jak najwyższą jakość. Nic nie jest lepszą reklamą niż zadowolony klient. Dlatego naprawdę dbamy o Was jak tylko możemy. Nie tylko ja, współpracując z El Sahel Travel, ale i moje koleżanki mieszkające w Hurghadzie i oferujące wycieczki fakultatywne. I z pewnością wszystkie jednogłośnie życzymy, aby Wasze wakacje w Egipcie były niesamowicie udane!

Wycieczki z Hurghady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three + 4 =