Close

August 28, 2017

Z kim jechać na wycieczki z Hurghady

Wielu turystów wybierąc się na wakacje w Hurghadzie rozważa zakup wycieczek fakultatywnych. Mogą to być wycieczki krajoznawcze do Kairu czy Luksoru, rejsy morskie czy pustynne safari. Oferta jest dość bogata dla każdego kto chciałby spędzić czas inaczej niż tylko opalając się na hotelowej plaży czy pluskając w hotelowym basenie. Te osoby stają przed wyborem z kim wybrać się na takie wycieczki. Jak wybrać właściwą firmę czy osobę?

  1. Przede wszystkim warto zapytać turystów, którzy korzystali już z wybranych usług danej firmy. Najlepszym wyznacznikiem jakości są opinie klientów, którzy na wybranych wycieczkach już byli. Każdy z nas – oferujący wycieczki z Hurghady – będzie zachwalał swoje usługi. Są to jednak nasze subiektywne oceny bądź marketingowe chwyty – dla tych którzy chcą sprzedać konkretną wycieczkę nawet piasek będzie lepszej jakości w danym miejscu.
  2. Zapoznać się dokładnie z programem wycieczki.Dla przykładu częstym problemem są wycieczki na wyspę Giftun. Różniące się znacznie ceną i jakością : wycieczka na sam Giftun – niezagospodarowaną część wyspy – oraz wycieczka na Paradise – część wyspy Giftun na której są parasole, restauracja i toalety.
  3. Po zapoznaniu się z programem porównać ceny. To nie prawda, że niska cena zawsze idzie w parą z niższą jakością. Większość osób sprzedających wycieczki korzysta z tych samych łodzi, tych samych quadów i tych samych autobusów jeżdżących do Kairu. Oferują jednak te same wycieczki w różnych cenach. Nie zawsze chodzi o to, żeby więcej zarobić. Zwyczajnie niektórzy mają większe koszta do pokrycia, np. wynajem miejsca w hotelu, by móc tam sprzedawać wycieczki, wiąże się z naprawdę wygórowaną opłatą.
  4. Porozmawiać na spokojnie z przedstawicielami danej firmy . Często to właśnie ta osoba będzie z Wami podczas wycieczki. Dlatego jeśli dobrze czujecie się w jej towarzystwie i czujecie, że o Was zadba, z pewnością wycieczka będzie o wiele bardziej udana.

Myślę, że nam wszystkim zależy na tym, by zaoferować turystom jak najwyższą jakość. Nic nie jest lepszą reklamą niż zadowolony klient. Dlatego naprawdę dbamy o Was jak tylko możemy. Nie tylko ja, współpracując z LM Holiday PL, ale i moje koleżanki mieszkające w Hurghadzie i oferujące wycieczki fakultatywne. I z pewnością wszystkie jednogłośnie życzymy, aby Wasze wakacje w Egipcie były niesamowicie udane!

Wycieczki z Hurghady

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 3 =