Jacy są Egipcjanie

jacy są Egipcjanie

Jacy są Egipcjanie

Moi Egipcjanie są przede wszystkim pomocni, przyjacielscy, uśmiechnięci i pogodni. Zwykle bardzo łatwo przychodzi im zaakceptowanie tego co zostaje im dane i są pogodzeni z losem. Rzadko się śpieszą. Zawsze na wszystko mają czas. Nawet gdy są spóźnieni. Zdecydowanie nie są punktualni. Są też bardzo głośni i dużo gestykulują.

Jak Egipcjanie traktują kobiety

Myślę, że w dużej mierze tak, jak sobie kobiety na to pozwolą. Zdecydowanie trzeba wyznaczać im jasne granice. To, co w Europie uchodzi za zupełnie normalne zachowanie, tutaj często jest traktowane jako zachęta do flirtu.

Moi Egipcjanie szanują kobiety, które szanują siebie. Są troskliwi. Czasem do przesady. Dbają by potrzeby kobiet były zaspokojone.  Nie uważają, że miejsce każdej kobiety jest w kuchni, albo przy dzieciach. Bez żadnych problemów oddają swoje interesy w ręce kobiety.

Często zapewniają mnie, że jestem dla nich jak siostra, więc jeśli czegokolwiek potrzebuję, powinnam bez ogródek im o tym powiedzieć. Ale właśnie trochę to tak jest, że zakładają, że jak zostaję sama na dłużej to są mi to winni i powinni się mną zaopiekować. Myślą, że będę tej pomocy rzeczywiście potrzebować.

Dlaczego Egipcjanie lubią Polki

A czy Polek można nie lubić ? 😀 Przecież wiadomo powszechnie, że najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny 😉

Myślę, że wizualnie podoba się Egipcjanom nasza jasna skóra, a często również jasne, miękkie włosy. Mojego męża ponoć to właśnie urzekło.

Polki zwykle nie wymagają od potencjalnych kandydatów na partnera złota, mieszkania, czy samochodu, więc pod tym względem jesteśmy bardziej dostępne. Jak już się zakochamy na zabój, to raczej status materialny, a często też i stan cywilny wybranka, spychany jest na dalszy tor.

Akurat jeśli chodzi o kasę, to rzeczywiście uważam, że to zamożność drugiej osoby nie powinna być czynnikiem decydującym o tym,  czy powinniśmy z kimś być czy nie. Ale jeśli już facet ma żonę, to jednak lepiej znaleźć innego. Obawiam się, że „szczęście” budowane na rozpadzie czyjegoś związku nie potrwa długo, i odbije nam się podwójnie.

Żeby nie było, że tylko o urodę i „dostępność” chodzi, Egipcjanie zwracają też uwagę na to, że Polki (czy w ogóle Europejki), mają interesujące osobowości, otwarte umysły. Że nie myślą tylko o mahshi i moloheji.

Jacy są Egipcjanie w łóżku

Jedną z fraz na którą ten blog jest najczęściej wyszukiwany, jest właśnie „jacy są Egipcjanie w łóżku”. Pojęcia nie mam dlaczego google uważa, że ja to wiem. Niestety w tym temacie nie pomogę za bardzo, bo przy ponad 90 mln narodzie, z którego około 30 mln to mężczyźni w wieku produkcyjnym, byłam tylko z jednym Egipcjaninem. Ale może czytelniczki anonimowo podzielą się w komentarzach swoimi doświadczeniami, by zaspokoić ciekawość innych kobiet 😀

WAŻNE

Wszyscy „moi Egipcjanie” to Egipcjanie, których poznałam, mężczyźni, spotykani każdego dnia od siedmiu lat spędzonych w Hurghadzie. Nie oceniam całej populacji, tylko tę część, z którą miałam okazję nawiązać jakiekolwiek kontakty. Z pewnością każda/ każdy z Was ma inne doświadczenia, którymi zachęcam do podzielenia się w komentarzach.

2 Replies to “Jacy są Egipcjanie”

  1. No może niektóre z Was zaskoczę, ale mój egipski mąż w porównaniu do polskiego męża to jak wróbelek do sępa 🙂 no ale cóż, trzeba spróbować wszystkiego 🙂

  2. Hmm, myślę, że mity o tym że egipscy mężczyźni są dobrymi kochankami to…to tylko mity.
    Jak facet, który nie ma kontaktu z kobietą, nie obcuje z nią codziennie, nie ma doświadczenia, nie uczy się sexu, tak sexu trzeba się nauczyć i wiedzieć co sprawia kobiecie przyjemność jest dobrym “kochankiem “? Zdecydowanie i wiem to z doświadczenia, że niestety daleko im do facetów z Europy. Jak we wszystkim praktyka czyni mistrza, tu u nich z tym jest cieniutko.

Dodaj komentarz

1 × 5 =